o firmie

 

 

historia firmy

Hurtownia narzędzi skrawających Martez została założona w 1983 roku przez pana Zbigniewa Marszałka. Jako firma rodzinna funkcjonowała do 2011 roku, kiedy to dynamiczny rozwój przemysłu zwiększył zapotrzebowanie na oferowane przez nas usługi i produkty co niewątpliwie przyczyniło się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Owocem tego było wejście do firmy "świeżej krwi" oraz przekształcenie w 2012 roku, firmy w spółkę prawa handlowego. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności, które zaowocowały bardzo dobrymi kontaktami z Klientami oraz producentami, pozwalają nam zaoferować na rynku konkurencyjne ceny, fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Oferujemy usługi dla firm z segmentu kluczowych gałęzi przemysłu z zakresu profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych. Usługi nasze oferujemy firmom na terenie całego kraju a także za granicą.

 

Oferowany przez nas asortyment wykorzystywany jest do produkcji elementów dla przemysłu motoryzacyjnego, mechanicznego, lotniczego, medycznego a także do produkcji podzespołów z zakresu automatyki i robotyki. Spełnia też najwyższe normy jakości potwierdzone kilkudziesięcioma latami obecności na wymagającym rynku oraz międzynarodowymi certyfikatami jakości.

 

W ofercie posiadamy między innymi:

 - gwintowniki

 - wygniataki

 - narzynki

 - frezy wszelkiego typu

 - wiertła

 - pogłębiacze

 - narzędzia do akrylu

 - narzędzia grafitowe

 - piły

 - narzędzia ręczne

 - narzędzia pneumatyczne

 - narzędzia dla motoryzacji

 

Martez Sp. z o.o. jest przedstawicielem i jedynym dystrybutorem Vergnano oraz niemieckiej firmy Lehmann -PW. Firma jest również oficjalnym dystrybutorem takich marek jak  Widia, Kyocera, Seco, BAHCO, Inovatools, Eisenblatter oraz W&F, dzięki czemu oferuje asortyment około 500 narzędzi katalogowych. Firma nasza jest także w stanie wykonać niemal każde zamówienie na narzędzie specjalne, stosownie do potrzeb Klienta.

 

Zadanie, jakie stawia sobie nasz wykwalifikowany zespół doradców, to dostarczanie Klientom najlepszych, kompleksowych rozwiązań wspomagających wydajność i efektywność działalności produkcyjnej.

Oferujemy zarówno pojedyncze narzędzia jak i kompleksowe uzbrojenia zarówno maszyn konwencjonalnych jak i CNC.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do podjęcia owocnej współpracy.